Telefon almak için güvenli site önerisi

Valiented

Kilopat
Daha fazla  
P30 Lite almaya karar verdim çünkü vadi sitelerde 2.500TL'ye kadar fiyatı iniyor ve P20 Lite almaktansa internetten P30 Lite almak daha mantıklı geldi. Önerebileceğiniz güvenli bir site var mı?

Trendyoldan almayın kargo eve gelmiyor sizin gitmeniz lazım.
Hatta trendyol otomatik mesaj gönderiyor ve diyor ki -Evde bulanamadığınızdan bilmem ne şubemizden yarın almanız gerekiyo falan diyo. Hepsiburada dan alablirsin kesinlikle güvenilir ve evde misiniz diye arayıp eve getiriyo.

Trendyol'dan almayın kargo eve gelmiyor sizin gitmeniz lazım.
Hatta Trendyol otomatik mesaj gönderiyor ve diyor ki -Evde bulunamadığınızdan bilmem ne şubemizden yarın almanız gerekiyor falan diyor. Hepsiburada'dan alabilirsin kesinlikle güvenilir ve evde misiniz diye arayıp eve getiriyor.
Abartısız 50 tane alışverişim var Trendyol'dan. 1 kere bile başıma öyle bir şey gelmedi. Ayrıca 20-25 tane Hepsiburada'dan alışverişim de vardır yalnızca 1 kere arayıp sordular o da teslimat geç saatlere sarkarsa müsait misiniz diye soruyorlar. Başınıza 1 kere olay geldi diye koca bir firmayı kötülemeye hakkınız yok. Ayrıca yazım yanlışı yapma ceza yiyince "Ne alaka canım doğru düzgün yazdım nesini beğenmiyorlar" deyip moderatörleri de kötüleme sonra :)

Hepsiburada'dan Iphone 7 Plus ve Galaxy S9 Plus almıştım ikisi de aynı şekilde özenli bir pakette geldi. Hepsiburada'dan alırsan sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum.

normal kutusuyla ve 0 olarak geliyor değil mi ?
Kusura bakmayın giremedim uzun bir süre. Evet tamamen sıfır olarak geliyor fakat bildiğiniz gibi Hepsiburada'nın bünyesindeki satıcılar da satabiliyor bu telefonları, onlara pek güvenmiyorum şahsen alacaksanız direk Hepsiburada'nın kendisinden almaya çalışın :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı