İşlemci boşta 60 derece oluyor

Aynı sıvı soğutma aynı durum size bir şey sormak istiyorum kafanızı sıvı soğutmaya kafanızı koyduğunuzda tıkır tıkır ses geliyor mu?

O değerleri ben yük altında alıyorum yalnız :D

İşlemciniz Ryzen serisi ise cbp açık olabilir kapatırsanız düşer aynı sıvı soğutmayı kullanıyoruz. Sorularınız varsa yanıtlarım. Ama benim de sormak sitediğim sıvı soğutmanızdan tıkır tıkır ses geliyor mu?

Sadece bazen su sesi geliyor ve gidiyor onun dışında tıkır tıkır ses duymadım henüz ve ürünüm 3.4 aylık dediğiniz cbp nereden bulup kapatabilirim performansa etkisi olur mu?

Sadece bazen su sesi geliyor ve gidiyor onun dışında tıkır tıkır ses duymadım henüz ve ürünüm 3.4 aylık dediğiniz cbp nereden bulup kapatabilirim performansa etkisi olur mu?

Benim de 3.4 aylık cbp BIOS'tan kapatabilirsiniz o konu hakkında @Sir Benjamin yardımcı olur sizlere.

Benim için bir kafanızı koyar mısınız sıvı soğutmaya duyuyor musunuz diye dikkatli dinler misiniz hocam.

Tabii ki ama şu an çalışıyorum sizin için akşam eve gittiğimde yapabilirim ancak.

Lütfen hocam eve gittiğinizde durum hakkında beni etiketleyip bilgilendirirseniz çok sevinirim sizin durumunuza gelirse arkadaşı etiketledim sizle ilgilenir durum tamamen cbp ile alakalı.

Hatta Discord'unuz varsa benim de size soracağım sorular var hocam ama yoksa buradanda sorabilirim.

@İsmail buğra konu hakkında sizlerden yanıt bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
CPB kapatmaktansa BIOS'tan fan eğrisi yap.

Geri
Yukarı