İşlemci Chrome'da 60 derece oluyor

60 derece yüksek değil mi? Onda bir tane sucuk pişirilir. Hatta sıcaklık 60'ı aşarsa kesinlikle işlemci yanar.

işlemci boştayken ideal sıcaklık aralığı: 35-50 derece. işlemci yük altındayken ideal sıcaklık aralığı: 60-85 derece. Ekran kartı boştayken ideal sıcaklık aralığı: 30-40 derece. Ekran kartı yük altındayken ideal sıcaklık aralığı: 60-85 derece.

Biz sadece Chrome açıkken diyoruz kafası güzel kardeşim.

Benim eski laptopta o kadar işlemci kullanırdı. Ekran kartın var mı acaba yani harici ekran kartın. Sistemin kötü ise bu gayet normal ama onun en fazla 2 3 yıl ömrü kalmıştır.

Ben şahsen 80'e düşünce seviniyorum temizlettirdim macun değiştirttim değişme olmadı.

Benim eski laptopta o kadar işlemci kullanırdı. Ekran kartın var mı acaba yani harici ekran kartın. Sistemin kötü ise bu gayet normal ama onun en fazla 2 3 yıl ömrü kalmıştır.
Eski laptop ve evet harici ekran kartı yok zaten 2-3 seneye yeni bilgisayar alırım okul işleri ve arada GeForce Now kullanmak için var bu.

Mobil işlemciler 93 civarından sonra dert edilmeli ki GE/GP model bilgisayarlar bile bu derecelere yer yer çıkmakta. 85 gayet normal fakat frekansı 85'de kısmaması lazım öncesinde 98-100 görüp frekansı kısmış olabilir. Hw İnfo ile maksimum sıcaklığa bakmak gerekiyor.
Chrome için biraz fazla gibi ama oyunda değerler normal. Masaüstü değil sonuçta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…