İşlemci coil whine yapar mı?

Hocam aynı sorunu aynı yerden o sesi alıyorum siz naptınız ses hala geliyor mu anakart mı değiştirdiniz.

Aynı sorun devam etmekte alıştım artık anakart değişmedim her şeyin fiyatı uçtu gitti 😂

Bende değiştirmek istemiyorum ses rahatsız da etmiyor sizce bozulur mu o ses cızırtı yüzünden aynı yerden geliyor ses sizinki gibi ya 🥺

Yok hayır bir sorun oluşmaz sadece ses yapıyor ama bazı durumlarda ses artışı olabiliyor ama performans düşüklüğü bozulma vb gibi durum söz konusu değil olan olmuşsa da ben bilmiyorum.

Yok hayır bir sorun oluşmaz sadece ses yapıyor ama bazı durumlarda ses artışı olabiliyor ama performans düşüklüğü bozulma vb gibi durum söz konusu değil olan olmuşsa da ben bilmiyorum.
Hocam merhabalar tekrardan bende sorun anakartta sanıyordum yeni anakart aldım işlemciyi taktım ses hepten yükseldi işlemci cidden ses çıkarabilen bir parçaymış boşu boşuna anakart aldım işlemci değiştirmek daha mantıklı

Hocam merhaba tekrardan bende sorun anakartta sanıyordum yeni anakart aldım işlemciyi taktım ses hepten yükseldi işlemci cidden ses çıkarabilen bir parçaymış boşu boşuna anakart aldım işlemci değiştirmek daha mantıklı.

Benim bir tık ses azaldı bazı oyunlarda yükseliyor falan bir zaman sonra insan alışıyor işe girdiğim vakit yeni PC toplamayı planlıyorum inşallah böyle bir sorunla karşılaşmam o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı