İşlemci coil whine yapar mı?

ASUS anakartlarda oluyor da H610 da olduğunu ilk kez duyuyorum. Genelde daha üst seviye anakartlarda oluyor.

Bula bula beni bulur zaten neyse ki izlediğim videolar da ki gibi fısıldama gibi değil tamam yine duyuluyor ama dikkat verince ama bazı oyunlar da fazla oluyor onu da azaltma yöntemi buldum NVIDIA ayarlarına geliyorum orada 3D ayarlarının yönetilmesinden maksimum kare hızını ekran Hz ile aynı yapıyorum ben 144Hz de kullanıyorum bir tık azalıyor ama can sıkıcı bir durum isteyen kişiye video atabilirim bu ara da.

Bula bula beni bulur zaten neyse ki izlediğim videolar da ki gibi fısıldama gibi değil tamam yine duyuluyor ama dikkat verince ama bazı oyunlar da fazla oluyor onu da azaltma yöntemi buldum NVIDIA ayarlarına geliyorum orada 3D ayarlarının yönetilmesinden maksimum kare hızını ekran Hz ile aynı yapıyorum ben 144Hz de kullanıyorum bir tık azalıyor ama can sıkıcı bir durum isteyen kişiye video atabilirim bu ara da.
FPS kısıtlama input lag yapabilir.
H610MK D4 kullanıyorum ama bana CW gelmemiş.

FPS kısıtlama input lag yapabilir.
H610mk D4 kullanıyorum ama bana cw gelmemiş.

Bir sorun yaşamadım birkaç haftadır öyle oynuyorum bakalım belki anakart değiştirebilirim şansıma da hep anakartlarım ASUS oldu birazcık da MSI olsun 😂

Duyduğunuz ses sanırım şu tarz olmalı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Duyduğunuz ses sanırım şu tarz olmalı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yok efendim video da olan ses sanki granit taş kesme sesi gibi Allah'a şükür öyle değil böyle nasıl tarif edeğim elektrik cızırtısı gibi bir ses 😂

Yok efendim video da olan ses sanki granit taş kesme sesi gibi Allah'a şükür öyle değil böyle nasıl tarif edeğim elektrik cızırtısı gibi bir ses 😂
Hocam, bu video bana ait. BIOS'tan APU O.C yapmazsam bu ses geliyor. O.C yaparsam ses kesiliyor. Ses de anakartın VRM'lerinden geliyor. Sizinki de öyle olmalı ama pek bilgim yok. Fikir verebilir diye yorum yazdım.

Hocam, bu video bana ait. BIOS'tan APU O.C yapmazsam bu ses geliyor. O.C yaparsam ses kesiliyor. Ses de anakartın VRM'lerinden geliyor. Sizinki de öyle olmalı ama pek bilgim yok. Fikir verebilir diye yorum.

Şimdi yükledim YouTube'a 😂

Son düzenleme:

Şimdi yükledim YouTube'a 😂
Hocam fan gürültüsünden o sesi duyabilmeniz iyiymiş. Benimkine gayet benziyor aslında ama sizinki kesintisiz devam ediyor. Anakarttan anakarta değişebilir herhalde.

Video da fan sesi fazla çıkıyor kasa kapakları kapatınca fan sesi bir tık azalıyor ama dediğim gibi dikkat verince cızırtı sesi duyuluyor bende bir kere duyunca o sesi takıntı yaptı kulağım hep oraya gidiyor bir de ek olarak tinnitus kulak çınlaması yaşıyorum o mu bu mu diye ayırt edemiyorum bazen 😂

Düşük işlemci durumu mu ne öyle bir şeyler var onları yükseltir misin güç seçeneklerinde olması lazım.

Nasıl yani anlayamadım biraz daha açar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı