İşlemci değişimi FPS yükseltir mi?

muzaffer çavdar

Hectopat
Merhabalar, şu anda Dual-Core E6500 2.93 GHz 2 çekirdekli işlemci kullanıyorum ve Core 2 Quad Q9400 4 çekirdekli 2.66 GHz işlemci sipariş ettim daha iyi bir performans veya oyunlarda FPS'im artışı gösterir mi?

Sistemim:
  • Pentium Dual-Core E6500
  • 4GB Kingston 1333 MHz (2x2)
  • Nvida GeForce 9500GT

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, şu anda Dual-Core E6500 2.93 GHz 2 çekirdekli işlemci kullanıyorum ve Core 2 Quad Q9400 4 çekirdekli 2.66 GHz işlemci sipariş ettim daha iyi bir performans veya oyunlarda FPS'im artışı gösterir mi?

Sistemim:
  • Pentium Dual-Core E6500
  • 4GB Kingston 1333 MHz (2x2)
  • Nvida GeForce 9500GT
Elbette bir yükseliş olacaktir ancak bu sisteme yatırım yapmanı önermem 775p biraz eski kalmıyormu ?
Ekran kartı desen 9500gt kendim kullanıyordum 1gb 128bit mödeli artık yetersiz
Ram 8gb yüksetilmeli
Bana soracak olursan bunları yapana kadar yeniden bi sistem almak daha mantıklı olacaktır buna yatırım yapmak akıl işi değil :)

Elbette bir yükseliş olacaktir ancak bu sisteme yatırım yapmanı önermem 775p biraz eski kalmıyormu ?
Ekran kartı desen 9500gt kendim kullanıyordum 1gb 128bit mödeli artık yetersiz
Ram 8gb yüksetilmeli
Bana soracak olursan bunları yapana kadar yeniden bi sistem almak daha mantıklı olacaktır buna yatırım yapmak akıl işi değil :)
4gb ram bana şuan için yeterli,ekran kartı pasif kalıyor doğru :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı