İşlemci değişimi sonrası ekran gelmiyor

eymenttk

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Intel Pentium G4600 işlemcim var mevcut olan ve i5 7500 aldım bilgisayarcıya götürdüm takılması için ve bana arızalı olduğunu söyledi ve şu anda mevcut olan Pentium'u kullanıyorum ama i5 7500'ün arızalı olmadıgını biliyorum. BIOS ayarları güncel bana geçenlerde biri demişti anakartın markası ne ise işlemci değiştirmeden önce gir ve i5 7500 yazılımı mı denir artık bilmiyorum onu indir ve öyle tak demişlerdi, bunu bilgisayarcıya söyledim ve öyle bir şey yok dedi. Bugün bilgisayarı aldım sizce sorun nedir? Bu yazılım şeyi ne kadar doğrudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel Pentium G4600 işlemcim var mevcut olan ve i5 7500 aldım bilgisayarcıya götürdüm takılması için ve bana arızalı olduğunu söyledi ve şu anda mevcut olan Pentium'u kullanıyorum ama i5 7500'ün arızalı olmadıgını biliyorum. BIOS ayarları güncel bana geçenlerde biri demişti anakartın markası ne ise işlemci değiştirmeden önce gir ve i5 7500 yazılımı mı denir artık bilmiyorum onu indir ve öyle tak demişlerdi, bunu bilgisayarcıya söyledim ve öyle bir şey yok dedi. Bugün bilgisayarı aldım sizce sorun nedir? Bu yazılım şeyi ne kadar doğrudur?
Bilgisayarcıya götürmen hata.
Elini poposuna sürüyo sonra d@l dolu elleriyle İşlemciye elliyo :D

Yazılım şeyide, Anakartın İ5 7500Ü Destekliyorsa,
Takarsın işlemciyi.
Taktıktan sonra ARIZALI Değil ise.
Driverlarını indirirsin
Chipsetlerini yani.
Ancak öyle birşey yazılım gibi birşey yok.

Bilgisayarcıya götürmen hata.
Elini poposuna sürüyor sonra d@l dolu elleriyle işlemciye elliyor :D

Yazılım şeyide, anakartın i5 7500'u destekliyorsa,
Takarsın işlemciyi.
Taktıktan sonra arızalı değil ise.
Driverlarını indirirsin.
Chipsetlerini yani.
Ancak öyle bir şey yazılım gibi bir şey yok.

Taktıktan sonra arızalı olup olmadığını nasıl anlarız?

Geri
Yukarı