İşlemci değişimi sonrası GTA 5 FiveM hatası

Oywle

Hectopat
CfxCrashDump_2021_04_18_10_39_46 bu linkte hatanın raporları var. Yardım edebilecek arkadaşlarımı bekliyorum bu hata işlemci değiştirdikten sonra ortaya cıkmaya başladı. FiveM ve Online'de ayrı ayrı hatalar alıyorum. Göresele birakıyorum hataların resmini. Yardım ederseniz cok sevinirim.

Dosya Ekleri

• GTA 5 GFX HATA.png
    GTA 5 GFX HATA.png
    3,7 KB · Görüntüleme: 41
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    22,2 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, DirectX 11 ile hata veriyor. DirectX 10 ile çalıştırmayı deneyin.
Çalışma hatası alırsanız. Oyunun kök dizinine gidin. Büyük ihtimalle burada olur.
C: \ Program files \ Rockstar Games \ Grand Theft alAuto V'de bulunur.
Daha sonra ise yeni bir .txt dosyası oluşturun. Dosyaya, commandline.txt adını verin.
Dosyaya DX10 satırı ekleyin ve kaydedin. Daha sonra tekrar çalıştırıp deneyin.

Hocam, DirectX 11 ile hata veriyor. DirectX 10 ile çalıştırmayı deneyin.
Çalışma hatası alırsanız. Oyunun kök dizinine gidin. Büyük ihtimalle burada olur.
C: \ program files \ Rockstar Games \ Grand theft alauto V'de bulunur.
Daha sonra ise yeni bir .txt dosyası oluşturun. Dosyaya, commandline.txt adını verin.
Dosyaya DX10 satırı ekleyin ve kaydedin. Daha sonra tekrar çalıştırıp deneyin.

Cok sağ olun hemen deniyorum.
Bu hatayı aldım DirectX kurarken.

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-18_153613.png
    resim_2021-04-18_153613.png
    48,8 KB · Görüntüleme: 30
Tamam hocam. Bağlantı hatası vermiş. Çevrimdışı olarak da deneyin. Oyun içi ayarlardan DirectX 10 seçmeyi de unutmayın. Oyunun klasörüne bakın. Common Redist diye bir klasör varsa, buradan da yükleyebilirsiniz.

Tamam hocam. Bağlantı hatası vermiş. Çevrimdışı olarak da deneyin. Oyun içi ayarlardan DirectX 10 seçmeyi de unutmayın. Oyunun klasörüne bakın. Common redist diye bir klasör varsa, buradan da yükleyebilirsiniz.

@Yener K. maalesef yüklüyemedim hocam o hatayı veriyor cevrimdışı iken de.

Son düzenleme:
Tamam hocam. Oyunun kök dizinine gidin. Dediğim gibi deneyin. GTA V simgesine gelip dosya konumunu aç da diyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı