İşlemci desteklemeyen bilgisayara Windows 11 nasıl kurulur?

Bu rehber benim işimi görmüştü. Umarım size de yarar :) Aynı zamanda işlemci gereksinimini de bypass etmekteydi.

Bu rehber benim işimi görmüştü. Umarım size de yarar :) Aynı zamanda işlemci gereksinimini de bypass etmekteydi.
Peki bunu yaptıktan sonra nasıl kuracağım ?

TPM atlayarak yapabilirsiniz. Sadece TPM 2.0 isteyen oyunları ve programları kullanamazsınız. Bunun için destek şarttır.
Peki bunu yaptıktan sonra nasıl kuracağım ?
Normal olarak kuracaksınız.

Peki bunu yaptıktan sonra nasıl kuracağım?
Bildiğimiz temiz kurulum yöntemi gibi. USB'ye yazdırılırken rehberde anlatılan şekilde yazdıracaksınız ISO'yu. Ardından boot menu'ye girip bilgisayarı USB bellek ile başlatıp kurulum işlemlerine başlayabilirsiniz. Fakat şimdiden belirtmeliyim ki duyduğuma göre Valorant oyunu çalışmıyormuş bypass ederek geçerseniz Windows 11'e. Bu oyunu oynuyorsanız önceden bilgilendirmek istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna ek olarak Rufus ile USB'ye ISO'yu yazdırma aşamasında attığım rehbere göre yapmanız gerekecek. O aşamada rehberden yararlanarak yapın, yazdırma işi bitince geri videodan devam edin.

Buna ek olarak Rufus ile USB'ye ISO'yu yazdırma aşamasında attığım rehbere göre yapmanız gerekecek. O aşamada rehberden yararlanarak yapın, yazdırma işi bitince geri videodan devam edin.
Bunu zaten attık. Bu sonraki aşama. Konu sahibini etkitlemeniz gerekir. Sonuçta onun yardıma ihtiyacı var. Benim değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı