İşlemci desteklenmeyen ve HDD olan bir bilgisayara Windows 11 kurulur mu?

Hackerpat

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
12 GB Ram İntel i3-9100f işlemci Nvidia GT730 ekran kartı
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
Toshiba
Ekran kartı
İntel HD Graphics
İşlemci
İntel Celeron N3050 1.60 GHz
Merhaba arkadaşlar laptopıma Windows 11 kurmak istiyorum fakat işlemci desteklemiyor ve HDD var kurulur mu?

Şu hdd denen donanımdan bu kadar korkmayın harekete geçin.

Rufus ile gereksinimleri kaldırabilirsiniz. Ben E8400 işlemcili ve HDD'li sisteme Windows 11 kurdum ve şuan ondan yazıyorum. Size bir rehber bırakayım. Oradan bakarak yapabilirsiniz.

Rufus ile gereksinimleri kaldırabilirsiniz. Ben E8400 işlemcili ve HDD'li sisteme Windows 11 kurdum ve şu an ondan yazıyorum. Size bir rehber bırakayım. Oradan bakarak yapabilirsiniz.

USB'ye Windows 11'i yazıp bilgisayara format atmadan geçsem sıkıntı olmaz değil mi? @403052

Son düzenleme:
USB'ye Windows 11'i yazıp bilgisayara format atmadan geçsem sıkıntı olmaz değil mi?
Sorunlar çıkabilir. Çok eskiden ilk format tecrübemde böyle bir şey yapmıştım ve diskimin 100 GB'lık kesimi hiç yoluna gitmişti. Dolu gözüküyordu fakat hiçbir şey yoktu. Tavsiyem dosyalarınızı yedekleyip tüm disk bölümlerini silerek yapmanız olacaktır.

Ben E8400 işlemcili ve HDD'li sisteme Windows 11 kurdum ve şuan ondan yazıyorum.
Hocam performans bakımından sıkıntı çekiyor musunuz? Oyunlarda, OS'de? Ben şu sistemi kullanmayı düşünüyordum:

PSU: High Power HPQ 500ST H12S 500W 80+ GPU: msi nVIDIA GeForce GT 710 CPU: Intel Pentium Dual Core E5200 RAM: Adata 2 GB (2x4GB) DDR2 800Mhz CL5 Dual Channel RAM Sabit Disk: GIGABYTE GP GSTFS31120GNTD Motherboard: Asus P5KPL-AM SE OS: Windows 8.1 Pro x64

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı