İşlemci fanı dönüp duruyor

kfrkan

Hectopat
Bilgisayar dün BIOS ekranına girdiğimden beri önce işlemci fanı ve ekran kartı fanı hızlıca dönüyor. Sonra ikisi de duruyor. Daha sonra sürekli hızlıca dönüp bu işlem tekrarlanıyor. Ama akşamdan beri bilgisayar açılmıyor. BIOS pilini söküp taktım. Ekran kartını, RAM'leri hatta işlemciyi dahi söküp taktım. Sadece anakart takılıyken sorun yok ama diğer parçaları takınca bu problemi yaşıyorum. Bilgisayarım dünden beri açılmıyor.

Bilgisayar dün BIOS ekranına girdiğimden beri önce işlemci fanı ve ekran kartı fanı hızlıca dönüyor. Sonra ikisi de duruyor. Daha sonra sürekli hızlıca dönüp bu işlem tekrarlanıyor. Ama akşamdan beri bilgisayar açılmıyor. BIOS pilini söküp taktım. Ekran kartını, RAM'leri hatta işlemciyi dahi söküp taktım. Sadece anakart takılıyken sorun yok ama diğer parçaları takınca bu problemi yaşıyorum. Bilgisayarım dünden beri açılmıyor.

Görüntü geliyor mu?

Hocam işlemci fanı durduysa bilgisayarı zaten kullanamazsınız.
Tamamen durmuyor. Ya hızlıca dönüp kısa süreli duraksıyor ya da kısa süre hızlıca çalışıp duruyor. Çalışmayacağını biliyorum ama sorunun ne olduğunu veya nerede olduğunu öğrenmek istiyorum. Eğer kendi başıma yapabileceğim bir şey değilse en son zaten bilgisayarcıya götüreceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı