Çözüldü Mırıldanılan şarkıyı bilen var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ROBUST'

Hectopat
Midomi ve benzeri yerlerde mırıldansamda bir sonuç alamadım. Midomi sanırım yabancı şarkıları buluyor. Bu şarkıyı 2014-2016 aralarında tv'de şarkı kanallarında dinlediğimi hatırlıyorum malesef sadece meldosini hatırlıyorum sözlerini hatırlasaydım muhtemelen şimdiye kadar bulurdum. İçinizde illa bilen vardır diye buraya ses kaydı ile atmak istedim. Şarkıyı bilenler melodi ile hatırlarlar diye umuyorum.

Bu link ile mırıldanmamı dinleyip şarkıyı bulmamda yardımcı olursanız çok sevinirim uzun zamandır arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Shazam'ı denedin mi?
Tabii ki ilk onu denedim hatta.

Evet arkadaşlar dün akşam arabayla yolculuk esnasında arkadaşımın şu şarkıyı aç demesi ile şarkıyı buldum. "Gece Yolcuları - Neden" şarkısı idi. Çok küçükken dinlediğim ve sadece baştaki ritmini hatırladığım için bulamamıştım çok şükür sonunda ulaştım.
Hocam, telefonunuzun anasayfasındaki ince uzun google arama widget'i varsa oradaki mikrofon simgesine tıklayın. Bende "find a song for me" çıkıyor. Oraya mırıldanınca istediğiniz şarkıyı buluyor, oldukça başarılı.

Shazam'ı denedin mi?
Tabii ki ilk onu denedim hatta.

Evet arkadaşlar dün akşam arabayla yolculuk esnasında arkadaşımın şu şarkıyı aç demesi ile şarkıyı buldum. "Gece Yolcuları - Neden" şarkısı idi. Çok küçükken dinlediğim ve sadece baştaki ritmini hatırladığım için bulamamıştım çok şükür sonunda ulaştım.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı