İşlemci fanı doğru mu montajlanmış?

Durun! sakın temizlemeyin. GTA 5'te 105 derecelere çıkarak gayet iyi bir derece elde etmişsiniz sizi tebrik ederim. Fakat 2 sene sonra çıkacak olan GTA 6'yı beklemenizi öneririm. Çünkü bu tozlu haliyle sistemi 180 derecelere rahat çıkartabilirsiniz o zamanda tost makinesi olarak kullanabilme imkanınız olacaktır. 1 taşta 2 kuş. 😋
Ekran kartı açsa denerdim hocam ama maalesef deneyemeyeceğim. Kusuruma bakmayın artık!

Ekran kartı açsa denerdim hocam ama maalesef deneyemeyeceğim. Kusuruma bakmayın artık!

İşin esprisi kardeşim, güzel bir temizlikle sistemin gayet sağlıklı çalışmaya devam edcektir. Bende de buna benzer bir bilgisayar var çok sağlam olduğunu düşünüyorum bu tarz sistemlerin bunu ciddi söylüyorum. Evet performans konusunda ister istemez geri kalıyor yıllar geçtik sonra ama sıkıntısız bir şekilde arıza çıkarmadan çalışıyorlar. Bu olay benim çok hoşuma gidiyor.

İşin esprisi kardeşim, güzel bir temizlikle sistemin gayet sağlıklı çalışmaya devam edcektir. Bende de buna benzer bir bilgisayar var çok sağlam olduğunu düşünüyorum bu tarz sistemlerin bunu ciddi söylüyorum. Evet performans konusunda ister istemez geri kalıyor yıllar geçtik sonra ama sıkıntısız bir şekilde arıza çıkarmadan çalışıyorlar. Bu olay benim çok hoşuma gidiyor.
İşlemcim biraz daha iyi olsa sistemimden memnunum aslında, zaten oynamak istediğim yüksek sistemli oyun yok. Dying Light'da 40-60fps arası, GTA 5'de de yine 40-60 fps arası dolanıyor.

İşlemcim biraz daha iyi olsa sistemimdem memnunum aslında, zaten oynamak istediğim yüksek sistemli oyun yok. Dying Light'da 40-60FPS arası, GTA 5'te de yine 40-60 FPS arası dolanıyor.

İşte olay tam da bu güzel kardeşim, olay tamamen senin ne istediğine bağlı. Sistem senin isteklerini karşılıyor mu? Senin isteklerine cevap veriyor mu? Bu soruların cevabı evet ise işte o zaman senin için dünyanın en güzel sistem budur kardeşim gerisi hikaye. Kim ne isterse desin. Bende aynı senin gibi düşünen bir kullanıcıyım. Ne fazla olsun ne eksik olsun sadece bana yetsin. Güzel keyifli oyunlar diliyorum kardeşim. ❤️

Merhaba, fanı doğru takmış mıyım? Önüne kağıt tutunca kağıdı kendine doğru çekiyor anlamadım.
GTA 5'te işlemci 105 derecede çalışıyor, o yüzden kontrol etmek istedim.

Eki Görüntüle 2050843
bence gayet temiz haftada 1 gün temizledigin belli oluyor temizlik yap ilk düzelmesse termal macunu kontrol et oda olmazsa tanıdık bilgisayarcıya gideblilrsin

Geri
Yukarı