İşlemci hızım 27629437.09 GHz gözüküyor

Ben bug olduğunu düşündüğüm için bunu yazdım. Tabii oradaki Thread'in farklı bir thread olduğunu öğrenince çok önemsemedim.

Tineye ile fotografi tersten aratirsaniz bulabilirsiniz cidden troll mu degil mi? Şu an ben yapmaya usendim ana usenmezseniz: TinEye Reverse Image Search
Sonucu benimle paylasirsaniz sevinirim.

Tineye ile fotografi tersten aratirsaniz bulabilirsiniz cidden troll mu degil mi? Şu an ben yapmaya usendim ana usenmezseniz: TinEye Reverse Image Search
1 sonuç çıktı o da bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bug olduğunu düşündüğüm için bunu yazdım. Tabii oradaki Thread'in farklı bir thread olduğunu öğrenince çok önemsemedim.
Uğraşacağını sanmam.
Arkadaşlar resim orjinal ben çektim. Sorunun işlemcinin arkasındaki bir direnç veya SMD nin kopmasından kaynaklanıyormuş. İşlemci değişti düzeldi.

Fotografi gormustum daha once. Buyuk ihtimalle bu bir saka ama moderatorler mizah yerine buraya tasimislar.
Fotoğrafı ben çektim. Başka yerde bulamazsınız. İngilizce olmasının sebebi. Windows 10 Ghost spectre kullanıyorum.

DISM araçları ile Windows'u onarmayı deneyebilirsiniz ama işe yarayacağını pek sanmam. Format atarsan düzelir.

Konu trol olabilir bu arada, İngilizce Windows.
Konu troll değil böyle bir şey ile karşılaştım ve paylaşmak istedim.

Geri
Yukarı