İşlemci için soğutucu önerisi

Önder Ramazan

Decapat
Daha fazla  
Hava soğutucudansa sıvı soğutucu almanı tavsiye ederim.

CORSAIR HYDRO SERİSİ™ H115i PRO RGB LED SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Ben Corsair markasının ürününü kullanıyorum. Gayette mutluyum. 60 derecenin üstüne kolay kolay çıkmıyor. Bir tek render aldığımda çıkıyor. Oda işlemcinin bütün çekirdeklerini %100 de kullandığı içindi. Ama Adobe ekran kartlarından render almayı açtığı için işlemciden almıyorum artık. Kısacası sıvı soğutma almanı tavsiye ederim. Radyatör ne kadar büyük olursa o kadar iyi olur.

Tavsiye için teşekkürler
Gönderdiğiniz Soğutucu Her tür işlemciye uymakta mı?

Intel Core i7-10700K olacak Overclock yapacağım​

Soket 1150, Soket 2066, Soket FM1, Soket 1155, Soket 2011-V3, Soket AM2, Soket 1156, Soket AM3, Soket FM2, Soket 1366 Soketlerinin hepsine uyumu var. Ben AM4 bir işlemci kullanıyorum. Bu yüzden AM4 soket desteği sonradan gelip kutulara eklenmişti.

Hava soğutucu;

Sıvı soğutucu; *rgb'siz istersen ki gerçekten kaliteli*

*Rgb istiyorsan*

i7-10700K ibaresini yeni gördüm. Yanlış bilmiyorsam soket 1200'e giriyordu o işlemci. Ben zaten bu ürünü öneri olarak paylaşmadım. Sadece sıvı soğutucu kullandığımı ve gayet memnun olduğumu bu yüzden sıvı soğutucuyu seçmeniz gerektiği için dedim.

Hava soğutucu;

Sıvı soğutucu; *rgb'siz istersen ki gerçekten kaliteli*

*Rgb istiyorsan*
Tavsiye için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı