İşlemci için termal macun önerisi

lynch01

Decipat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Tuf Gaming 1650 Super

İntel Pentium G5400
Meslek
Developer
Arctic MX-4 2020 Yüksek Performanslı Termal Macun 4gr (AR-ACTCP00002B) | Teknobiyotik daha uygun ve güvenilir satıcı.
Edıt: Attığınız satıcıda teknobiyotikmiş. Kendi sitesinde daha ucuz oradan alabilirsiniz.

@Tr_Power2025?

İnternette Teknobiyotik satıcısı ile kötü yorum çok eğer ucuz ise alınır ama güvenli demek yanlış olur. Ürünün çalışmasını engelleyemeyecek sorun çizik kırık olduğu zaman iade almıyor genelde.

İnternette Teknobiyotik satıcısı ile kötü yorum çok eğer ucuz ise alınır ama güvenli demek yanlış olur. Ürünün çalışmasını engelleyemeyecek sorun çizik kırık olduğu zaman iade almıyor genelde.
Ben herhangi bir sorun yaşamadım satıcıyla alakalı binlerce ürün satmışlar internette kötü yorum çok diyerek fikir belirtmeniz doğru değil.

Anakart, ssd, ve çokça mx4 almış biri olarak söylüyorum hiçbir sorun yaşamadım. Bir sorum olduğu zamanda hemen dönüyorlar. İade politikasını bilmiyorum hiç iade işim olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı