İşlemci kullanımı %100'e çıkıyor

Mauro Icardi

Picopat
RAM
ballıstıx 16 gb
SSD veya HDD modeli
crucıal
Ekran kartı
geforce rtx 2060
Anakart
asus model bilmiyorum
İşlemci
intel core i5 9400f 2.90 ghz
Arkadaşlar PC son zamanlarda 1 2 defa mavi ekran vermişti zaten çok önemsememiştim ama daha sonra YouTube'da vidoyu 5sn atlatırken veya aşağı doğru kaydırırken CPU %100'e çıktığını fark ettim format atmak istemiyorum birçok oyun var hepsini baştan indirmek hem net e hem de bana eziyet olur şimdiden teşekkür ederim.

Virus bulaşmış olabilir ilk önce ona bakın yoksa kasa temizligini yaptırın termal macunu değiştirin.

Kanka macunu değiştireli 2 ay bile olmadı içi pırıl pırıl tertemiz

Sağlam bir anti-virüs ile tarayabilirsiniz. Önerim Bitdefender ya da TotalAV'Den yana olacaktır.
malwarebytes ten yaptım bir tehdit bulunamadı dedi knk

Anti-Virüs ile taramanı öneririm kasanın soğutma sistemi sağlam mı?

Kanka işlemciğ stok soğutucu GPU'nun zaten kendine hayrı yok TUF serisinden aldım 80'den aşağı inmiyer oyunlarda kasa dandik bir şey çok bir etkisi olmadığı için kapağı açık kullanıyorum.

Ucuz macun aldiysan kurulmuştur.
macun bu knk

USB'niz varsa bilgisayara format atın.
Bilgilerinizi yedeklemeyi de unutmayın.

Kanka USB yok ama direk PC'yi sıfırlasam Windows'u sadece sıfırlasam virüs gider mi?

Kanka işlemciğ stok soğutucu GPU'nun zaten kendine hayrı yok TUF serisinden aldım 80'den aşağı inmiyer oyunlarda kasa dandik bir şey çok bir etkisi olmadığı için kapağı açık kullanıyorum.

macun bu knk

Kanka USB yok ama direk PC'yi sıfırlasam Windows'u sadece sıfırlasam virüs gider mi?
Eğer 2 diskiniz varsa oyunların bulunduğu diski çıkarıp formatlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı