İşlemci mi alınmalı yoksa monitör mü?

ThunderEkmegi53

Hectopat
Daha fazla  
RX 6600 XT'ye sahibim Ryzen 5 2600 kullanıyorum. Şu an aklımda ya R5 5600'e yükseltmek var veya 27 inç monitor almak var.
Fakat hangisini alsam bilmiyorum işlemci alsam artık oynamadığım oyun kalmadı denecek kadar az. Sadece yeni çıkacak GTA 6 gibi oyunlara yatırım olacak. Monitor alsam 144 FPS'e bu işlemciyle çıkamazsın diyorlar falan filan. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 6600 XT'ye sahibim Ryzen 5 2600 kullanıyorum. Şu an aklımda ya R5 5600'e yükseltmek var veya 27 inç monitor almak var.
Fakat hangisini alsam bilmiyorum işlemci alsam artık oynamadığım oyun kalmadı denecek kadar az. Sadece yeni çıkacak GTA 6 gibi oyunlara yatırım olacak. Monitor alsam 144 FPS'e bu işlemciyle çıkamazsın diyorlar falan filan. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Monitör al. İlerleyen zamanlarda bütçen olunca AM5'e geçmek daha mantıklı gibi.

Monitör olarak 24 inç tavsiye ederim 1080p de 27 ekranın görüntüsü beni tatmin etmemişti panel tipi olarak kesinlikle ips panel ne alıcaksan al hızl davranmalısın bence çünkü her geçen gün fiyatlar yükselmeye devam ediyor

Bence monitör alınmalı, sağlam bir monitör alın ileride anakart + işlemci değiştirip AM5'e geçersiniz.

Yeni sistem dizenler için 5600 bana mantıklı gelmiyor, sizin elinizde 2600 varken hiç mantıklı gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı