İşlemci nereden alınmalı?

Bütçe
500

ceyiz43

Centipat
Makaleler
3
Yer
Hatay iskenderun
Daha fazla  
RAM
8 gb ddr3 1333
Anakart
turbox h61c
İşlemci alacağım 2. el alacağım yanında fan da olmalı. Bütçem 500 TL toplam 500 TL'ye işlemci+fan lazım. Bütçeyi arttırırsan şu yok bu yok şu yazmayın. Kalan son param bu benim. LGA 1155 soket anakartım var i3 önermeyin i5 istiyorum i5 2500 veya i5 3470 olur. Minimum 4 çekirdek olacak. Trendyol'dan 1 tane buldum i5 2400 Fanlı. Ama başka seçeneklerde lazım cco1 fan olacaksa istemiyorum. O fanı daha önceden kullandım takarken anakart kırılıyordu. Zaten geri söktüğümde fanın alt kısmı üçgen olmuş yamulmuş. Stok fan olursa iyi olur nereden olduğu fark etmez Letgo veya sahibinden alacaksanız hatay İskenderun'dan bakın.
İyi sosyaller.

İşlemci alacağım 2. el alacağım yanında fan da olmalı. Bütçem 500 TL toplam 500 TL'ye işlemci+fan lazım. Bütçeyi arttırırsan şu yok bu yok şu yazmayın. Kalan son param bu benim. LGA 1155 soket anakartım var i3 önermeyin i5 istiyorum i5 2500 veya i5 3470 olur. Minimum 4 çekirdek olacak. Trendyol'dan 1 tane buldum i5 2400 Fanlı. Ama başka seçeneklerde lazım cco1 fan olacaksa istemiyorum. O fanı daha önceden kullandım takarken anakart kırılıyordu. Zaten geri söktüğümde fanın alt kısmı üçgen olmuş yamulmuş. Stok fan olursa iyi olur nereden olduğu fark etmez Letgo veya sahibinden alacaksanız hatay İskenderun'dan bakın.
İyi sosyaller.

https://www.hepsiburada.com/intel-c...9bL8olURbyRLNo7GCAoaAvxkEALw_wcB&gclsrc=aw.ds al kanka 500 TL değil ama isteğini karşılıyordur.

İyi sosyaller.

Facebook grupları.

3470 istemedim aga 500 TL'ye 2. veya 3. nesil işlemci ve fan lazım i5 illa 3470 diye aramayın.
Yok.

Oha bir de hataydanmış.

Bende elendim.

Onu almam 2. el uzaktan bir şey almıyorum sahibindende.

Bu var benim bulduğum bunu alacağım iyi sosyaller.
Rehber konuyu kitleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı