İşlemci pinine termal macun bulaştı

ucserin

Hectopat
İşlemci R5 5600 eski macunu temizlerken pine de çok ufak termal macun bulaştı. Nasıl temizleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok dikkatli şekilde temizlersen sorun olmaz ama temizlenmesi zor bir yerdeyse hiç elleme riske girme çalışıyorsa elleme ne demişler bir şey çalışıyorsa dokunma.

Böyle.

Dosya Ekleri

• IMG_8272.JPG
    IMG_8272.JPG
    101,6 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_8273.JPG
    IMG_8273.JPG
    95,1 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_8274.JPG
    IMG_8274.JPG
    146,1 KB · Görüntüleme: 50
Ne yapabilirim peki?
ne yapacağını söyleyip böyle yap diye sorumluluk almak istemem çünkü hassas yer ve riskli ama benim başıma gelseydi çok nazik bi şekilde diş fırçasının ucuyla öyle çitiler gibi değilde çok nazik hareketlerle temizlemeye calısırdım ama ucuyla tam ortasıyla değil yani 2 3 teliyle ama önce kurumasını beklerdim ıslakken çıkartmak mümkün değil daha çok yayılır temizleyebildiigm kadar temizler sonra iğne ile ucuna peçete takarım çizmesin diye onlada nazikçe biraz temizlemeye çalışırdım

Ne yapacağını söyleyip böyle yap diye sorumluluk almak istemem çünkü hassas yer ve riskli ama benim başıma gelseydi çok nazik bir şekilde diş fırçasının ucuyla öyle çitiler gibi değil de çok nazik hareketlerle temizlemeye calısırdım ama ucuyla tam ortasıyla değil yani 2 3 teliyle ama önce kurumasını beklerdim ıslakken çıkartmak mümkün değil daha çok yayılır temizleyebildiigm kadar temizler sonra iğne ile ucuna peçete takarım çizmesin diye onlada nazikçe biraz temizlemeye çalışırdım.

Üzerine alkollü kolanya sıksam temizlemez mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı