İşlemci pinine termal macun geldikten sonra sistem açılmıyor

Ulas294

Hectopat
Sıvı soğutucu aldım, yeni takacağım. Eski fanı sökerken işlemcide geldi işlemciyi kaydıra kaydıra çıkardım fan altından. Sonra elime aldım, elime termal macun bulaşmış. Görmedim, işlemci pinine gelmiş görmeden taktım anakarta. Sonra işte taktım, normal bastım düğmeye. Sonra fan 1 tur atıyor geri bir hareket yok. Ne görüntü ver ne bir şey ama ekran kartı vs bütün fanlar çalışıyor. Sıvı soğutmayı takmadım, iade ediyorum.

Daha fazla talihsizlik yaşamadan bir bilene götür derim hocam. Malzemeler üzerinde yeterince acemiliğinizi atmışsınız. Daha da geç olmadan bir bilene danışın derim.
Dediginiz gibi talihsizlik oldu soğutucuya yapışık çıkmasaydı yaşanmayacaktı genelde sorun yaşamazdım ilk oldu ve son olur umarım
Eliniz yatkın ise yapabilirsiniz. Üzerinizde ki statik elektriği kalorifer ile boşalttıktan sonra bir kredi kartı yardımı ile düzeltebilirsiniz. 2Dk'lik iş için 100TL verilmez bence. Ama yine de sana kalmış.
İnce iş yapamıyorum elim titriyor ince bir iş yaparken zamanla alışırsam ancak öyle ince işler yapabilirim
Daha fazla talihsizlik yaşamadan bir bilene götür derim hocam. Malzemeler üzerinde yeterince acemiliğinizi atmışsınız. Daha da geç olmadan bir bilene danışın derim.
Tanıdığım iyi tamirci var ona yolladım 70 tl dedi işte kargo felan 100 tl tutuyor
tamirden geldi ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor mesaj yazan herkese teşekkürler
konuyu nasıl kitleyebilirim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı