İşlemci, RAM ve anakart tavsiyesi

Herkese teşekkürler 3200mhz 18cl Ram + 2600x + msi b450 gaming plus 2900 e geldi. Internette 2700 e denk geliyordu ama yine de güvenemedim. Mediamarkt tan aldım

Herkese teşekkürler 3200mhz 18cl Ram + 2600x + msi b450 gaming plus 2900 e geldi. Internette 2700 e denk geliyordu ama yine de güvenemedim. Mediamarkt tan aldım

Hayırlı olsun, güle güle kullanın hocam. Ramler Kingston HyperX Predator aldınız sanırım. CL değeri bir tık yüksek olsa da kaliteli ramler.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın hocam. Ramler Kingston HyperX Predator aldınız sanırım. CL değeri bir tık yüksek olsa da kaliteli ramler.
Oradaki beyefendi çok etki etmez dedi. Ben de çok bilmiyorum CL konusunu, aldım. Teşekkür ederim
Ramler biosta 2x8 olmasına rağmen windows açıldığında kullanılabilir ram 7.95 gb diye gösteriyordu. Anakart'ın sitesinden baktığımda aldığım ramleri single desteklediğini gördüm bu yüzden onları iade edip gskill ram aldım şuan 16 gb görünüyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı