İşlemci Sıcaklık Değerim Çok mu Yüksek ?

Joyfullyshiny

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tam 40 dakikadır shadow of mordor yüklüyorum normal nette gezinirken 40-45 dereceydi 35 e kadar iniyordu ama oyunu yüklemeye başlayınca 55-68 arası oldu sizce oyun yüklediginden mi yoksa bir sorun mu var ?

işlemcim AMD FX-6300

kasa içi hava sirkülasyon iyi değil ve stok soğutucu var ise değerler normal. ama tam tersi hava sirkülasyonun ve soğutucun iyi ise normal değil. bende de fx6300 var gtx 760 ekran kartı ile birlikte kullanıyorum grid 2 bf 3 de 50 derece 1280 * 1024 de diğer detaylar full işlemci soğutuc hdt12f84 xıagmatek

Ben X4 955 b e kullanıyorum normal kullanımda nette gezerken film izlerken bakıyorum soğutucu Nic F3 kullanıyorum ama değerler
37 - 40 arası sizce normal mi kasa içi hava sirkülasyonu gayet iyi ? (bence fazla sıcak ama )

EDİT : @3stbaris

Arkadaşlar tam 40 dakikadır shadow of mordor yüklüyorum normal nette gezinirken 40-45 dereceydi 35'e kadar iniyordu ama oyunu yüklemeye başlayınca 55-68 arası oldu sizce oyun yüklediginden mi yoksa bir sorun mu var?

İşlemcim AMD FX-6300.

Stok fan soğutucusu var mı? Var ise değerler normal.

Bana da değerler normal geldi. Arkadaşlar bağımsız ama termal throttling olayı 70 derecede devreye girer mi? Çok düşük değil mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı