İşlemci soğutucu için fan önerisi

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Selamlar, ses ve performans konusunda en ideal modeli seçmeye çalışıyorum. P120 Bionix bunun için uygun gibi geldi ancak tonla farklı fan modeli var. Alternatif önerileriniz var mı?

İşlemci için kasa fanı mı alacaksınız?

Selamlar, ses ve performans konusunda en ideal modeli seçmeye çalışıyorum. P120 Bionix bunun için uygun gibi geldi ancak tonla farklı fan modeli var. Alternatif önerileriniz var mı?

Bu fan iyidir, 34 eSports (Duo) fanı. Alternatif olarak P12 olabilir. Biraz daha pahalı tabii.

Bu fan iyidir, 34 eSports (Duo) fanı. Alternatif olarak P12 olabilir. Biraz daha pahalı tabii.
Aynı sebepten düşündüm statik basıncı 2.75mm h2o olması lazım. P12'de ise 2.20 mm. Hava akışı da P120'de daha yüksek. Tabi P120 de PWM ve daha yüksek devirde dönebiliyor. Buna rağmen daha ucuz. P12'nin avantajlı olduğu kısım için bakarken gördüm bunları hocam. :D :D

Aynı sebepten düşündüm statik basıncı 2.75mm h2o olması lazım. P12'de ise 2.20 mm. Hava akışı da P120'de daha yüksek. Tabi P120 de PWM ve daha yüksek devirde dönebiliyor. Buna rağmen daha ucuz. P12'nin avantajlı olduğu kısım için bakarken gördüm bunları hocam. :D :D

P120 dediğiniz gibi daha avantajlı görünüyor, statik basınçları az çok aklımdaydı ama hava üflemelerine bakmamıştım açıkçası ne kadar oldukları hakkında fikrim yoktu. Şimdi bir daha kontrol ettim, P120 alabilirsiniz dediğim gibi iyi ve performanslı fanlar. e-Sports 34 (Duo) fanları.

140'a aldım arkadaşlar. Muhtemelen bu fiyata bulamayız sonradan.

Adsız.png

Ürün geldi ancak çok titreşimli çalışıyor arkadaşlar. İadeyi başlattım. Kullanan varsa bu titreşimi yaşayan var mı acaba?

İlk defa duydum açıkçası bu fanda titreşimi, daha önce karşılaşmamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı