İşlemci soğutucu taktıktan sonra ekran gelmiyor

Merhaba. Yeni işlemci soğutucusu aldım. Taktım fanlar vs dönüyor, ekran gelmiyor.
Muhtemelen macun yenilemişsinizdir. İşlemciyi çıkartıp macunu bir tık daha az kullanın ve bunu yapmadan önce soket çevresini kuru bir bez ile temizleyin. Fan'a ait vidaları da orta ayarlarda sıkın. İşlemcinin güç kablosunu kontrol edin.

Aldığınız işlemci soğutucusunu ve anakart modelinizi belirtebilir misin?
Şuan aklıma gelenler soğutucu vidalarını fazla sıkmış olabilirsiniz veya soketin içine macun kaçırmış olabilirsiniz.
Fakat soketin içine macun kaçırsanız bile yüksek miktarda olmadığı sürece sorun teşkil etmemesi lazım.
Ekstra olarak bilgisayarı tamamen kapatın ve fişini çekin. Güç düğmesine art arda 5-10 kez basın ve tekrar deneyin.

Aldığınız işlemci soğutucusunu ve anakart modelinizi belirtebilir misin?
Şu an aklıma gelenler soğutucu vidalarını fazla sıkmış olabilirsiniz veya soketin içine macun kaçırmış olabilirsiniz.
Fakat soketin içine macun kaçırsanız bile yüksek miktarda olmadığı sürece sorun teşkil etmemesi lazım.
Ekstra olarak bilgisayarı tamamen kapatın ve fişini çekin. Güç düğmesine art arda 5-10 kez basın ve tekrar deneyin.

ASUS B550M-K anakart Snowman 6 bakır kanallı 3 fanlı Rainbow X6 CPU fan ışlemci soğutucu.

Aynı sorunu yaşıyorum şu an da RAM ve sıvı soğutmanın ışığı yanıyor diğer hiçbirşeyin ışışı yanmıyor ve ekrana görüntü gelmiyor. Sorunu çözeldiniz mi ?

Geri
Yukarı