İşlemci soğutucu tavsiyesi

aslan29

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende intel i7 4790 işlemci var. Fanı ise stok fan masaüstünde dolaşırken bir sorunun yok. Ancak oyun oynayınca çok gürültü çıkarıyor. Uzun lafın kısası işlemci soğutucu istiyorum. Sessiz sıkıntı çıkarmayacak bir işlemci fanı. Bütçem 100 - 170 TL arası tavsiyelerinizi bekliyorum.

Çok güzel olur. Test edip buraya yazarsın. Bende önemli olan sessizlik oyunlarda pc nin fan sesini duymak istemiyorum.

Yarın akşam hatta geceyi bulabilir sana yazmam çalıştığım için pek vaktim olmuyor.

Pasif soğutmaların hava soğutmalardan iyi performans vereceğini düşünmüyorum.

Beklerim sıkıntı değil bende çalışıyorum beklemede sıkıntı olmaz. Arkadaşın önerdiği de bütçeyi biraz değil baya aşıyor. :)Yinede teşekkür ederim.

120Vnin pompasından ses geldiğini söylediler hyper evo 212 daha iyi diye çok kişi tavsiyede bulundu.

120Vnin pompasından ses geldiğini söylediler hyper evo 212 daha iyi diye çok kişi tavsiyede bulundu.

19-40 dBA arasında ses yapıyor. Maksimum devirde 40dBA biraz sesli olabilir fakat bu bütçeler ile sıvı sogutma tercih edilmeli. 120V şikayetci olan varsa Thermaltake Water tercih edilebilinir.

120V nin pompa sesi 23dBA altında bu arada.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı