İşlemci soğutucusu önerisi

• Konuyu başlatan CFK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 328

CFK

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar şu anda kullanmış olduğum işlemci Intel Pentium G2120 ve almak istediğim işlemci ise i5 3470 veya i7 3770 ve şimdilik idaretenlik bir işlemci soğutucusu arıyorum.
Darkflash darkvoid - 125.00 TL.
Rampage Frosty-r - 90.00 TL.
Thermaltake UX100 - 177.00 TL.
Sizce hangisini almalıyım? Pek bir bütçem yok ve işlemci fiyatına soğutucu almak istemiyorum. Darkflasha daha yakınım ama "bunlar bir işe yaramaz, çöp." Derseniz. Tabiki de başka alternatiflere yöneleceğim.
Şimdiden teşekkürler. Sağlıklı kalın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu soğutucular çok kötü.
İşlemciye öyle bir baskı yapıyorlarki inananamazsın.
Soğutma demirleri diyeceğim fakat o şeyler demir değil alaminyum folyo haberin olsun.
Stok soğutucu bulabiliyorsan onlardan al en iyisi.

Para verdiğinize değsin. O soğutucuların süsten başka işlevi olabileceğini düşünmüyorum.

Sağol. Bakacağım.
Bu soğutucular çok kötü.
İşlemciye öyle bir baskı yapıyorlarki inananamazsın.
Soğutma demirleri diyeceğim fakat o şeyler demir değil alaminyum folyo haberin olsun.
Stok soğutucu bulabiliyorsan onlardan al en iyisi.
Dark Freezer modelleri hakkında bilgin var mı? Herkes güzel diyor 160TL olan modelinden almayı düşünüyorum.

Sağol. Bakacağım.

Dark Freezer modelleri hakkında bilgin var mı? Herkes güzel diyor 160TL olan modelinden almayı düşünüyorum.

Merhaba,
Bende 1-2 ay önce kadar soğutucu arayışına girmiştim. AMD işlemci kullanıyorum. Freezer X120 işlemci soğutucusu aldım. Oldukça memnunum. İçinden AMD ve Intel uyumlu alt plaka çıkmakta. Pişman olmazsın.

Bütçenizi bilmediğim için paylaştığınız fiyatlara yakın olarak bu ürün düşünülebilir:

Bu ürünü aldım umarım yanlış bir seçim değildir. Herkese yardımları için tekrardan teşekkür ederim.

GÜÇLÜ 6 BAKİR KANALLI 3 FANLI MAVİ RAMTECH X6 COOLER FAN 185,00 TL yerine 159,90 TL

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı