İşlemci termal macun değiştikten sonra 100 dereceyi görüyor

Kullandığınız termal macunu da yazarsanız iyi olur.

Kullandığın termal macun nedir? Şuan en önemli soru bu. Eğer elinde daha fazla varsa şimdiki macunu iyice temizleyip birdaha sür. Eğer elindeki macun kalitesiz ise daha kalitelisini alıp dene.

Kullandığın termal macun nedir? Şuan en önemli soru bu. Eğer elinde daha fazla varsa şimdiki macunu iyice temizleyip birdaha sür. Eğer elindeki macun kalitesiz ise daha kalitelisini alıp dene.
Ee termal macun bilgisayarcı dan aldım 5 TL şırınga tipi gri idi daha yok ama bir tane daha alırım

Ee termal macun bilgisayarcı dan aldım 5 TL şırınga tipi gri idi daha yok ama bir tane daha alırım
5Tl mi? Dostum düzgün bir macun alman lazım. Büyük ihtimalle sana çin işi macun verdi.
Şöyle bir CooleMasterGel Regular falan al en azından.

Nedir bu herkes termal macun kalitesi deyip duruyor. Ezbere konuşma yarışması mı bu? Termal en kötüsü bile olsa boşta 100 derece görmez. Adamın soğutucusunun bir ayağı yok. Soğutucu bu yüzden dengeli bir şekilde yerine oturmuyor. Olmayan ayağın karşısını da takma. Böylece dengeye gelir. Isı daha yüksek olur fakat yinede 3 ayağı takmaktansa çapraz iki ayağı takmak daha iyidir.

Arkadaş haklı. Kalitesiz bile olsa 100 derece görmez. Diş macununu işlemciye sıkıp test etmiş adamım boşta 60-65 dereceyi geçmemişti.

Teşekkürler deniyecegim

Sadece merak ettim sıcaklıklara hangi programdan bakıyorsunuz?

Bu arada sokete macun damlamış onları sil.
Öncesinde de aynı soğutucuyu kullanıyorsa ve macun değişimi sonrası olduysa ne düşünebilirim baska? Bu kaba tavrınızdan kurtulun derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…