İşlemci termal macun değiştikten sonra 100 dereceyi görüyor

Chekolita

Centipat
Arkadaşlar bugün bilgisayara temizlik yaptım, termal macun falan değiştirdim, sonra bir açtım bilgisayarı, 100 derece. Termal macunu az ya da çok sürmedim, o konuda bilgim var, sonra soğutucuyu çıkarıp tekrar taktım ama yine olmadı, sonra sogutucusuz açmayı denedim yine de sıcaklık 60'dan başlayıp 99 kadar çıktı, işlemciyi yerinden soktum taktım, yine olmadı. Yardım lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün bilgisayara temizlik yaptım, termal macun falan değiştirdim, sonra bir açtım bilgisayarı, 100 derece. Termal macunu az ya da çok sürmedim, o konuda bilgim var, sonra soğutucuyu çıkarıp tekrar taktım ama yine olmadı, sonra sogutucusuz açmayı denedim yine de sıcaklık 60'dan başlayıp 99 kadar çıktı, işlemciyi yerinden soktum taktım, yine olmadı. Yardım lütfen.
Iyi oturduğuna emin mısın?

Termal macun kaliteli olmayabilir. Yada üstteki arkadaşların dediği gibi takarken yanlış veya oturtmadan takmış olabilirsin. Kontrol ettikten sonra tekrar konuya dönerseniz iyi olur sizin için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı