İşlemci ve ekran kartını aygıt yöneticisinden sildim

The_Stalker

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
GeForce G 105M
İşlemci
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6400 @ 2.00GHz
Ben laptop kullanıcısıyım laptoplarda bildiğime göre 2 ekran kartı var biri harici biri de işlemci ekran kartı ben yanlışlıkla işlemci ekran kartımı aygıt yöneticisinden sildim ve artık göremiyorum geri getirmenin bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım değişiklerini tara seçtiğinizde aktif olan bütün donanımlar yenilenir.(Tekrar Taranır)
Windows Update ile Güncelleştirme bölümden de sürücü indiriyorsa sıkıntı yok.
Not: Aygıt yöneticisinden Donanım silemezsiniz, sadece mevcut sürücüyü kaldırabilirsiniz.

Hocam silme amacınız ne?
Windows Update ile güncelleme yapın orada isteğe bağlı güncelleştirme veya sürücüsü olmadığı için direkt günceller.

Keşke oradan silmekle gerçekten kullanılamaz hale gelseler... Şimdiye ekran kartımı silmiştim. Aygıt yöneticisinde üstten donanım değişikliklerini tara dediğinizde silinen tüm parçalar geri geliyorlar.

Ben laptop kullanıcısıyım laptoplarda bildiğime göre 2 ekran kartı var biri harici biri de işlemci ekran kartı ben yanlışlıkla işlemci ekran kartımı aygıt yöneticisinden sildim ve artık göremiyorum geri getirmenin bir çözümü var mı?

Win Update'den sürücü indir . Bir de laptoplarda iki ekran kartı olmasi normal oyunlarda yüksek performanslı olan harici ekran kartını internette gezinirken falan da dahili ekran kartını kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı