İşlemci yere düşünce bir şey olur mu?

Askerr

Centipat
Daha fazla  
İşlemcimi bir arkadaşa vermeye götürüyordum, evdeyken PC kasasına çarptı halının üstüne düştü. Intel işlemci. Bir sıkıntı olmuş mudur?

Pinlere bakın yamulma vs var mı?

Arkadaş model belirtmemiş. Bundan kaynaklı karışıklık olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşın eski mesajlarına baktım 3770 varmış. Bu konuda haklısınız.

Sadece Intel işlemci olarak belirtildiği için bir karışıklık olmuş. Pin olmadığı için sorun yok.

Doğru biliyorsam 478'den sonra bu pinleri kullanmayı bırakmışlardı. Tabii ki işlemciler benim ilgi alanım değil yeterince doğru konuşmuş olmayabilirim.

İyi sosyaller hocam.

(Bir de Intel işlemci kısmını okumayı atlamışım mesaj yazarken onun da etkisi var)

Arkadaş model belirtmemiş. Bundan kaynaklı karışıklık olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşın eski mesajlarına baktım 3770 varmış. Bu konuda haklısınız.

Sadece Intel işlemci olarak belirtildiği için bir karışıklık olmuş. Pin olmadığı için sorun yok.

Doğru biliyorsam 478'den sonra bu pinleri kullanmayı bırakmışlardı. Tabii ki işlemciler benim ilgi alanım değil yeterince doğru konuşmuş olmayabilirim.

İyi sosyaller hocam.

Yok Intel kısmı gözünden kaçmıştır diye ekledim. Tabii çok eski bir modelse sen yine haklısın. Pin bir ara hepsinde vardı.

AMD fanboyları nasıl da belli etmiş kendini. Sorsanıza ilk önce Intel mi AMD mi diye.
İşlemci düşmesiyle birşey olmaz, lakin özellikle dikkat etmen gereken yer SMD kondansatörler. İşlemcinin altında bulunurlar. Onları kırma darbe verme gerisi önemli değil. Yukarıda bir arkadaşta, içerisindeki çekirdekler umarım zarar görmemiştir diye yazmış okur okumaz çay burnumdan geldi😂
Troll mü yapıyorsunuz yoksa ciddi misiniz anlam veremedim.

AMD fanboyları nasıl da belli etmiş kendini. Sorsanıza ilk önce Intel mi AMD mi diye.
İşlemci düşmesiyle bir şey olmaz, lakin özellikle dikkat etmen gereken yer smd kondansatörler. İşlemcinin altında bulunurlar. Onları kırma darbe verme gerisi önemli değil. Yukarıda bir arkadaşta, içerisindeki çekirdekler umarım zarar görmemiştir diye yazmış okur okumaz çay burnumdan geldi😂
Troll mü yapıyorsunuz yoksa ciddi misiniz anlam veremedim.

AMD fanboyu? Kendi bilgisayarımda Intel işlemci kullanıyorum...

Geri
Yukarı