İşlemcinin grafik kartı neden yok

Duyarla alakası yok şimdi mod olmuş biri demek ki uzun zamandır forumda ve iş bilen biri. O yüzden ilime saygı dedim. Demek ki senden daha çok şey biliyor ki mod olmuş. Bir de formda kanka bilader kardeş gibi aşırı samimi sözlere gerek yok yasak diye de biliyorum ama yanlış olabilir.
Lol. Ben o moderatörden daha uzun süredir forumdayım o zaman daha mı bilgili oluyorum şimdi? Burası resmi makam değil. Moderatörler de bizim gibi birer insan samimi davranmamız da gayet normal.

Moderator olmak veya mesaj sayınızın daha fazla olması sizi daha üstün yapmaz. Karşınızdaki moderator olup sizden daha az bilgiye sahip olabilir veya forumu yeni keşfedip mesaj sayısı az ama bölümünde uzman bir yazılım mühendisi olabilir. Bunu asla bilemezsiniz. Her şeyden önce hepimiz insanız, saygının çerçevesi moderator olmakla veya mesaj sayısına göre değil insan olduğunuz için olmalı. Dolayısıyla burada herkese(modlar dahil) eşit saygı göstermek en doğrusu.

Ek olarak burada saygıya kusur hiçbir şey yok, ama 'kanka, aga' tarzı şeyler yasak bunun sebebi karşınızdakini tanımıyorsunuz.

LoL. Ben o moderatörden daha uzun süredir forumdayım o zaman daha mı bilgili oluyorum şimdi? Burası resmi makam değil. Moderatörler de bizim gibi birer insan samimi davranmamız da gayet normal.

Karşındakinin kim olduğunu bilmiyorsun burada belki yazılım mühendisi var belki hayatını bilgisayar içinde geçirmiş biri var çıkıp soru soracaksınız size yardım edecek. Veledin biri 25 30 yaşında iş bilen birine kanka kardeşim bilader diyecek. Böyle bir şey olabilir mi? Edep edep illa edep illa edep.

Duyarla alakası yok şimdi mod olmuş biri demek ki uzun zamandır forumda ve iş bilen biri. O yüzden ilime saygı dedim. Demek ki senden daha çok şey biliyor ki mod olmuş. Bir de formda kanka bilader kardeş gibi aşırı samimi sözlere gerek yok yasak diye de biliyorum ama yanlış olabilir.
:D

Karşındakinin kim olduğunu bilmiyorsun burada belki yazılım mühendisi var belki hayatını bilgisayar içinde geçirmiş biri var çıkıp soru soracaksınız size yardım edecek. Veledin biri 25 30 yaşında iş bilen birine kanka kardeşim bilader diyecek. Böyle bir şey olabilir mi? Edep edep illa edep illa edep.

Kanka diye hitap etmeyeceğim ey insan sana küfür mü ediyoruz ne bu sinir ne alaka yani ben anlayamadım. Samimiyet içeren kanka, bro gibi kelimelerle hitap ediyoruz ben bunda bir sakınca göremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı