İşlemcinin üstündeki malzeme macun mu?

Çok fark eder hocam işlemciyi yakarsınız büyük ihtimalle veya sistem kendini kapatır sıcaklıktan dolayı sakın öyle bir şey yapmayın.
O zaman ben bunu silmeyeyim, dışardan macun alayım. İnternette 100 lira diyor 2gr için çok pahalı değil mi? Bu macun bir kez sıkmalık değil mi? Bu işlemci için pahalı birşey almaya gerek yok bence bu kadar.

O zaman ben bunu silmeyeyim, dışardan macun alayım. İnternette 100 lira diyor 2gr için çok pahalı değil mi? Bu macun bir kez sıkmalık değil mi? Bu işlemci için pahalı birşey almaya gerek yok bence bu kadar.
Hocam almak zorundasınız ama işlemciniz çok kaliteli değil diyorsanız daha uygun bir şey bulmaya çalışın daha sağlıklı olabilir.

Hocam almak zorundasınız ama işlemciniz çok kaliteli değil diyorsanız daha uygun bir şey bulmaya çalışın daha sağlıklı olabilir.
İntel Q8300 işlemcim. Yazın anakartla birlikte ryzen bir işlemci alıcam. O yüzden dedim. Ya buna kötü macun alayım idare etmelik ya da hiç silmeyeyim üstündekini. 2 aydır kullanıyorum bilgisayarı kapanma gibi bir sorun yaşamadım. Sıvılaşma yapar mı daha fazla ondan korktum.

Ben şimdi içini açtım diye macun etkisini yitirir mi?

Intel Q8300 işlemcim. Yazın anakartla birlikte Ryzen bir işlemci alacağım. O yüzden dedim. Ya buna kötü macun alayım idare etmelik ya da hiç silmeyeyim üstündekini. 2 aydır kullanıyorum bilgisayarı kapanma gibi bir sorun yaşamadım. Sıvılaşma yapar mı daha fazla ondan korktum.

Ben şimdi içini açtım diye macun etkisini yitirir mi?

Evet hocam değiştirmek en mantıklısı bulduğunuz 50 lira civarı bir macun alırsanız fazlasıyla işinizi görür gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı