İşletim sistemi değiştirmemin bilgisayara bir faydası var mı?

Nasıl geçebilirim ben ?

Windows 8.1 o bilgisayar için iyi bir seçim. Kalın.

Nasıl geçebilirim ben?

Windows 8.1 ISO download yazın Microsoft resmi sitesi çıkar oradan indirin. İndirirken sisteminizin 64 Bit mi, 32 Bit mi ona bakın. Herhangi bir format nasıl atılır videosu bulun ve oradaki yönergeleri izleyin.

Windows 8.1 ISO download yazın Microsoft resmi sitesi çıkar oradan indirin. İndirirken sisteminizin 64 Bit mi, 32 Bit mi ona bakın. Herhangi bir format nasıl atılır videosu bulun ve oradaki yönergeleri izleyin.
Bende SSD var hangisi daha iyi olur ?

Bende SSD var hangisi daha iyi olur ?
Bilgisayarınızın özelliklerini yazabilirseniz daha iyi olur. SSD'si olanlara Windows 10 öneriyorlar ama siz zaten kullanıyorsunuz. Eski bir bilgisayarsa ve memnun değilseniz her türlü W 8.1 diyebilirim. Bu bilgisayarda HDD ile bu kadar rahat çalışıyorsa sizin bilgisayarınızda çok daha rahat çalışacaktır. Tabii daha sonradan yüklediğiniz programlar- dosyalar - antivirüsler gibi programlar yavaşlatacaktır. Ben bilgisayarı bayağı bomboş kullanmayı sevdiğimden bütün dosyalarım yedeklerde ve çok çok az program kurduğumdan PC'nin performansı pek etkilenmiyor. Ayrıca görev yöneticisinden başlangıç sekmesini seçerseniz orada işinize yaramayan başlangıçta açılan programları da kapatabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…