Çözüldü Epic Games İşletim sistemi desteklemiyor hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Slym11

Hectopat
Öncelikle herkese kolay gelsin,
Outlast 2 oyununu aldım geçen aldığımda böyle bir hata yoktu fakat bugün baktığımda işletim sistemi desteklemiyor hatası aldım nedensiz ne önerirsiniz?
Not: Sadece bu oyun böyle diğer oyunlarda bir sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocalarım sorun Epic Games Launcher güncellemesi ile çözüldü. Önceden günceldi fakat dün bir güncelleme geldi yaptım ve sıkıntı çıkmadı. Oyunu indirebiliyorum. Çözüm önerisi için herkese teşekkür ederim.

Hocam akşam oyunu alacağım bakacağım bir bende. Bir de kaç GB bu oyun? Belki bug değildir ama çoğu kişi yaşadı.

Oyun 30GB hocam şimdiden iyi oyunlar.
Windows güncel mi? Sürücülere bakın isterseniz. Oyunun dosyalarını da doğrulamayı deneyebilirsiniz.

Windows'un güncel olması bir şey değiştirtmiyor arkadaşın sorunuyla alakasız bir şey.

Hocam alakasız mı bilemiyorum. Bir oyun için bir hatayı gidermişti bende. Çözüm olabilir belki diye soruyorum. Olmuyorsa başka çözüm önerilerine bakarız.

Hocalarım sorun Epic Games Launcher güncellemesi ile çözüldü. Önceden günceldi fakat dün bir güncelleme geldi yaptım ve sıkıntı çıkmadı. Oyunu indirebiliyorum. Çözüm önerisi için herkese teşekkür ederim.

Hocam akşam oyunu alacağım bakacağım bir bende. Bir de kaç GB bu oyun? Belki bug değildir ama çoğu kişi yaşadı.

Oyun 30GB hocam şimdiden iyi oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı