İşletim sistemi kurulu 2 diskten diske veri aktarımı yapılır mı?

Hocam harici diske kurabilirsiniz. Kuracağınız Linux için 40GB yer ayırabilirsiniz. Ben bu şekilde kullanıyorum ama Windows 10 için ayrılan yeri ne yazık ki Linux kullanırken göremiyorum.

Lİnux kullanırken Windows'taki yeri görebilirsiniz ancak Wİndows kullanırken Linux'taki alanı göremezsiniz. Linux'un dosya sistemini Windows göremiyor. Ama şu şekilde çözebilirsiniz. Üçüncü bir alan oluşturursunuz, bunu NTFS yaparsınız, iki taraftan da erişebilirsiniz.

Ben şimdi kurulum videosu falan izledim ancak pek anlamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki 5:35'daki seçenekler ne anlama geliyor ve benim yapmak istediğim işlem 5:46'daki mi?

Ben şimdi kurulum videosu falan izledim ancak pek anlamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki 5:35'daki seçenekler ne anlama geliyor ve benim yapmak istediğim işlem 5:46'daki mi?
Arch Linux mu kuracaksın?
Bence Linux'da yeniysen Arch Linux'a hiç bulaşma. Arch Linux profesyoneller için. İlla Arch kuracağım diyorsan Arch tabanlı Manjaro kullanmak senin için daha iyi olacaktır. Ama benim sana önerim Linux Mint kullanman.

Yeni konular

Geri
Yukarı