İşletim sistemi önerisi

reelegend

Hectopat
Daha fazla  
Intel Celeron 1000M.
4 GB RAM.
240 GB SSD
Intel HD raphics 2500.

Şu anda Windows 10 kullanmaktayım. Yaklaşık bilgisayar 7 senelik, bilgisayarı aldığımda Windows 8 olarak gelmişti hiç Windows 7 kurmadım. Windows 7 kurarsam performansta artış görünür mü?

Windows 8.1 ya da Linux olabilir Windows 10 olurda zaten boşta 3 GB RAM tüketiyor ama istersen geç SSD var kasmayabilir.

Windows 10 çok RAM kullanıyor. League of Legends falan oynuyorum droplanmalar oluyor. Windows 7'ye geçmeyi düşünüyorum orijinal olarak indirmek istiyorum nereden indirebilirim?

Intel Celeron 1000M.
4 GB RAM.
240 GB SSD
Intel HD raphics 2500.

Şu anda Windows 10 kullanmaktayım. Yaklaşık bilgisayar 7 senelik, bilgisayarı aldığımda Windows 8 olarak gelmişti hiç Windows 7 kurmadım. Windows 7 kurarsam performansta artış görünür mü?

Ya Linux geçin ya da Android yükleyin, Windows 8'de yavaş bilgisayar Windows 10'da daha da yavaş olur. Windows 8 altı da önermiyorum.

Windows 10 çok RAM kullanıyor. League of Legends falan oynuyorum droplanmalar oluyor. Windows 7'ye geçmeyi düşünüyorum orijinal olarak indirmek istiyorum nereden indirebilirim?
Bu videoyu izle;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı