İşletim Sistemi Teması Yüklersem Sistem Yavaşlar Mı?

Sistem kararsızlığına sebep oluyor. Sisteminize 3.parti tema yüklemek için bazı sistem dosyalarına bir programla patch yapıyorsunuz.
Bu yetmiyor tabi başlat menüsündeki ikonu da değiştirmek isterseniz bu ikon explorer.exe ile yani pencere yöneticisi ile alakalı hatta kendisi :D
Bunu da yapmak isterseniz restorator ile yapmanızı öneririm diğer programlarda virüs olabiliyor.
Doğru yaparsanız sisteminizi bozmadan uygulayabiliyorsunuz ben neredeyse Win 7 ile ilgili çıkan tüm 3.parti temaları denedim sistemden bir yavaşlama olmadı fakat daha sonra sistemdeki dll dosyalarına patch yaptığım için sistem kararsızlığı ile karşılaştım.
Bu yüzden artık 3.parti tema kullanmıyorum orjinal kelimesinin anlamı pekişsin :D
Birde bu hastalığa dönüşüyor hangi temayı uygulasanız biraz eksik kalıyormuş hissi ve diğer programları da bu temaya uydurma çabası baya vaktinizi alıcak benden söylemesi...

Son düzenleyen: Moderatör:
Temaların çoğu sorunlu oluyor. Virüs ihtimalini geçsek bile sistem dosyalarını bozabiliyor. Hiç bulaşmayın.

Sakın kurmayın. Kurduktan sonra kaldıramıyorsunuz, kalktıktan sonra sistem açılmıyor vs. vs. Sizi her türlü formata sürüklüyor. :D Deniyicem, ama bozulursa format da atarım diyorsanız, buyrun deneyin... :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı