İşletim sistemi yükleme

Eternty

Hectopat
Daha fazla  
Sistem toplama hakkında pek bilgim yoktu. Sizlere sormuştum. Sizde onlar montajlarlar ama işletim sistemi yüklemez demiştiniz. İşletim sistemi yüklemek hakkında bilgi verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İçinde işletim sistemi olan bir usb belleği veya dvd'yi bilgisayarına takıyorsun. (Bunu yapabilmen için başka bir bilgisayardan o belleğe veya dvd'ye belirli programlar aracılığıyla işletim sistemini kopyalaman gerekiyor, araştır. :) )
USB bellek veya dvd olmasına göre bilgisayarı bios'dan yine usb veya dvd ile başlatıyorsun ve kuruluma geçiyorsun. Kurulumun nasıl olacağı linkteki videoda var.

Bugün 32/64 bit bir windows 8 işletim sisteminin yaklaşık 150 lira olduğunu düşünecek olursak, sanmıyorum ki ücretsiz yapsınlar.
Edit: Yasal olmayan şekilde de yükleme yaptırabilirsin, teşvik etmiyorum sadece böyle bir olasılığın olduğunu belirtmek istedim. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı