Çözüldü İşletim sistemi yüklü olan HDD'yi depolama için kullanma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LOTR Manyağı

Hectopat
Yer
Diyarbakır
Arkadaşlar merhaba,

Elimde bir adet HDD var işletim sistemi yüklü idi. Bulunduğu bilgisayara SSD taktığım için boşa çıktı. Bu HDD'yi bilgisayara bağlayınca yerel disk e ve yerel disk F çıkıyor. E de işletim sistemi yüklü idi. İkisini de biçimlendirdim burada sorun yok ancak disk yönetimi kısmından bunları birleştirmek istediğimde ekteki hatayı alıyorum. C ile D benim kendi bilgisayarımdaki sürücülerim. E ile F'yi birleştirip depolamak için kullanmak istiyorum.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    61,9 KB · Görüntüleme: 71
  • 2.PNG
    2.PNG
    57,1 KB · Görüntüleme: 64
Çözüm
Arkadaşlar merhaba,

Elimde bir adet HDD var işletim sistemi yüklü idi. Bulunduğu bilgisayara SSD taktığım için boşa çıktı. Bu HDD'yi bilgisayara bağlayınca yerel disk e ve yerel disk F çıkıyor. E de işletim sistemi yüklü idi. İkisini de biçimlendirdim burada sorun yok ancak disk yönetimi kısmından bunları birleştirmek istediğimde ekteki hatayı alıyorum. C ile D benim kendi bilgisayarımdaki sürücülerim. E ile F'yi birleştirip depolamak için kullanmak istiyorum.

Disk part ile yapmayı deneyin:
Arkadaşlar merhaba,

Çözüm

Teşekkür ederim, oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı