İşletim sistemi yüklü olmayan SSD'ye nasıl format atılır?

melihuzungg

Decapat
Daha fazla  
Windows 10 yüklenirken 0x8007025D hata kodu olan bir hata alıyorum, ne yaptıysam olmadı. Bu yüzden biraz araştırdım kurtarma bölümünü biçimlendirmiş olmamdan kaynaklıymış ve bir program ile Windows'u yüklemek istediğim diski formatlamam gerekiyormuş. Bu konuyla ilgili bir program biliyorsanız söyler misiniz bir de kullanımını videosu varsa veya detaylı açıklamasıyla anlatabilir misiniz? (şu anda Windows 7'de olduğuma bakmayın iş bilgisayarından yazıyorum.)

Elinde calisan bir bilgisayar varsa ona 2. surucu olarak takip Win uzerinden formatlayabilirsin.
Ya da zaten yeni Win kuracaksan, kurulum esnasinda surucu ve bolumleri secip hepsini silebilirsin.

Aşağıdaki link ' i inceleyebilirsin.

Rufus ile iso dosyasını yazdırırken FAT32 yazıyorsan NTFS olarak dener misin?
NTFS ile yazdırdığım zaman hiç kurulamıyor başka bir hata veriyor.

Elinde calisan bir bilgisayar varsa ona 2. surucu olarak takip Win uzerinden formatlayabilirsin.
Ya da zaten yeni Win kuracaksan, kurulum esnasinda surucu ve bolumleri secip hepsini silebilirsin.
Tam olarak ayrıntılı anlatabilir misin.

1690274882628.png

bu ekranda gordugun butun satirlari sil, tek satir kaldiktan sonra next/ileri'e bas.

Eki Görüntüle 1875766
bu ekranda gordugun butun satirlari sil, tek satir kaldiktan sonra next/ileri'e bas.
Denemiştim, akşam eve gittiğimde hepsini deneyeceğim tekrar.

Çözüm sunmaya devam edebilirsiniz, eve gittiğimde tek tek deneyeceğim.

Sorun henüz düzelmedi yeni bir bios hazırladım GPT, UEFI, NTFS olmak üzere bilgisayarı açıyorum her zamanki gibi yükleme ekranı geliyor daha sonrasında Windows yükle ekranında disk biçimlendirme vs. ekranınında düz mavi ekran kalıyor yardımcı olur musunuz.

flashbellek*

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı