İşletim Sisteminin Bilgisayar Performansına Etkisi

Dark Owl

Kilopat
Evet Arkadaşlar, işletim sistemi olarak Win7 yi kullanır ve severdim. Win8 çıkınca denedim lakin her defasında beğenmedim. Arayüzü,kullanımı hiç hoş gelmedi. Peki bilgisayar performansına etkisi ne kadardır ? (Win8-Win7)

Ben Windows 7 kadar yavaş bir işletim sistemi görmedim. Ama herkes basit arayüz ve oyun için Windows 7 kullanıyor. Seçim aslında size düşüyor.

Tabii ki 8.1 daha iyidir sonuçta hatalardan arındırılarak yeni güncellemeler çıkıyor ama performans olarak çok bi farkı olcağını sanmıyorum.

Diğer sistemler zamanına göre iyi sistemler idi. Hepsini kullandım. Ancak şimdi en güncel sistem Windows 8.1. Zamana ayak uydurmak lazım. Hayati derece önemi olmadıktan sonra eski sistemleri kullanmamak gerekir. Bu işi sadece büyük şirketler yapıyor. Bazı programları o sisteme göre uygun olduğu için değiştirmiyorlar. Ancak bizler normal kullanıcı olduğumuz için en güncel sistemi kullanmamız bir sorun oluşturmaz. Performans açısından en iyi Windows 8.1 ve herkes tavsiye ediyorum.

Windows 8.1. kendini kanıtladı.Fakat en son çıkan en iyisidir mantığı bence biraz soru işareti.Unutmuyalımki bizler bir vista gerçeği yaşadık.Windows 8.1. şuanda kullanılabileceklerin en iyisidir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı