İsmail Demir Hürjet'i gösterdi

Bekleriz, ekonomi düzelecek mi peki? Düzelmeyecek. Erdoğan 2017'den beri şu bu tarihte ekonomi ayağa kalkacak falan diyor. Kalktığı falan yok.

Devletimizin, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nda düzenlenen Mali yargı organı Sayıştay raporlarını takip ederseniz, boşa giden paraları görebilirsiniz. Sağlam kaldırım söküp takan belediyelerin iktidar partisinden ibaret olmadığını da anlardınız. Türkiye'nin 60 yıldır çözülemeyen sorunudur. Mesela HDP'li belediyeler de var. Sana göre onlarda devlet sanırım...

Sağa sola hain demeden evvel, Allah'ın verdiği akıl ve mantığı kullanmaya davet ediyorum. Zaten kanunen de suç.

Bu açıdan bakarsak sen herhangi birine hain, vatansever diyebilecek kapasite de değilsin. Okuduğunu anlama, doğru yorumlama kapasiten zayıf.

Kendisiyle tartışmayın, Erdoğan'ın önemli planları olduğunu düşünen ekonomimizi Erdoğan'ın iyileştireceğini düşünen ak gezenin teki.

Evet mart ayına kadar göklerde olacağının müjdesini veren sayın savunma sanayi başkanımız İsmail Demir Hürjet'i ilk defa gösterdi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Bilmeyenler için kısaca İsmail Demir: Amerika'da en üst seviyeye Darpa'ya kadar çıkmış en önemli insanlarımızdan biridir. Diğer önemli adamlarımız Haluk Görgün ve Selçuk Bayraktar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Küçük de olsa bir şeyler yapılması güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam bak buraya yazıyorum yıl sonunu bekle.
Bekliyorum, doların 30 TL olacağı günlere el ele gidiyoruz. Geçen senede aynı şeyi yapmışlardı, yıl sonunu beklediler, dolar sattılar doları "düşürdüler," sonra gene dolar 18 TL oldu.

Bu arada SS aldım, eğer ekonomi düzelmez ise etiket atacağım size.

Bekliyorum, doların 30 TL olacağı günlere el ele gidiyoruz. Geçen senede aynı şeyi yapmışlardı, yıl sonunu beklediler, dolar sattılar doları "düşürdüler," sonra gene dolar 18 TL oldu.

Bu arada SS aldım, eğer ekonomi düzelmez ise etiket atacağım size.

Tabii SS alın işime gelir dediğim çıkınca.

Geride kalmış bir ülkeyiz.

😂😂😂

Tabii SS alın işime gelir dediğim çıkınca.
Nasıl bu kadar kendinden emin olabiliyorsun ya? Ülke 2013'den beri b*k yolunda, 9 yıldır düzelmeyen ekonomi şimdi mi düzelecek? Düzelmeyecek.

Ekran Alıntısı2.PNG

Geri
Yukarı