İsmini hatırlamadığım bir animasyon filmi

Ömer1989

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, çocukken birkaç kere izlediğim ancak ismini hatırlamadığım bir 3D animasyon filmi var. Tekrar bulup izlemek istiyorum. Filmde gelecek dünyası hakkında insanların işlerini robotlar yapmaya başlamış ve karakterimizin robot bir şoförü var ancak bir şekilde yaşadığı şehirden aşağı düşüyordu ve şehrin havada uçtuğunu görüyordu. Çöplerin aşağıya atıldığını görüyordu, çöplerin arasında eski robotlar ile arkadaşlık kurup yukarı çıkmaya çalışıyordu. İsmini hatırlayan var ise lütfen yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
CD'si vardı bende de. Unuttum şu an ismini araştırıp dönüş yapacağım. Astro boy olduğunu düşünmüyorum ama. O değildi.
Wall-e olabilir fakat bende CD'si olan başka bir filmdi. Ama wall-e filmi de tarifinize uyuyor.

CD'si vardı bende de. Unuttum şu an ismini araştırıp dönüş yapacağım. Astro boy olduğunu düşünmüyorum ama. O değildi.
Wall-e olabilir fakat bende CD'si olan başka bir filmdi. Ama wall-e filmi de tarifinize uyuyor.

Sanırım tarif ettiği film Astro boy wall-e'de şehirden düşmüyor ki. Bu arada bende de Astro Boy'un CD'si vardı 3 yıl boyunca o filmi (ve wall-e'de vardı onu da) izledim ve neredeyse exbere biliyorum xd.

Sanırım tarif ettiği film Astro boy wall-e'de şehirden düşmüyor ki. Bu arada bende de Astro Boy'un CD'si vardı 3 yıl boyunca o filmi (ve wall-e'de vardı onu da) izledim ve neredeyse exbere biliyorum xd.

Hocam Astro boy değil. Ben de aynı filmi hatırlıyorum CD'si vardı sarı. Bir takımdı filmdekiler büyük bir kepçe vardı takımda tank gibi. Bir robot sakarlık yapıyordu falan sürekli.
@Mor Koşucu yardımcı olmaya çalışıyorum komik olan ne :).

Son düzenleme:

Geri
Yukarı