İsmini unuttuğum bilim kurgu animasyon filmi

Sedat Evren

Hectopat
Daha fazla  
Sanırım 2005'li yıllarda çocuk iken, insan vücudunda geçen alyuvarların ve akyuvarların konuştuğu, alyuvarların sırtında oksijen kabarcığı taşıdığı çizgi filimin ismini hatırlayan bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim, saygılar.

"Bir Varmış Bir Yokmuş..." vardı eskiden ama söylediğin bu değildir büyük ihtimalle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaw bişey dim mi bende çizgi film falan görünce aklıma bu çizgi film geliyor. Keşke ismin hatırlayabilsem. Sanırım yumurcak tv de yayımlanan bir çizgi filmdi. Hatta böyle dişin üzerinde iş makineleri falan vardı sanırım şeker gelince çalışıyorlar falan. 2000 liyim bu arada 😁

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir şey mi? :D
Aga nostalji dükkanıda mı çalısıyon ne yapıyorsun. Evet bu 🙂.

Selam Ben de bir film izledim 10-12 yil once, amma şimdi ismini hatırlayamıyorum. Karı koca buyuk bir evde kaliyolar. Kadın dus alir ve camda 7 yazısını gorur. Sonraki gün bir yerde 6 sonra 5. Bİ sonraki gun radioda olumunuze 4 gun kaldi esitir ve anlar ki, 4 gün sonra olmeli. 4 den sonrasini izleyemedim yardimci olursaniz sevinirim. Ama HALKA degil, filmde kasetle ilgili bisey yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı