İsminiz nereden geliyor?

Mehmet Tan isimli arkadaşım sağolsun. Onun yüzünden böyle bir nickim oldu. @Mehmet_Tan

Onun oyundaki nicki "Mefumeto". Bende ona mehmet demek yerine ikidebir mefumeto diyordum. Benim adım da demir. Demir'in sembolü "Fe". Bende nickimi "fe" yaptım. Sonra o da sonuna soyadımı ekledi. En sonunda bir nick gibi gözükmesi için "e" harfi yerine 3 koydum. En sonunda "f3turan" oldu. Bana " ef 3" diyenler var. Söylemiş olayım. "Feturan" şeklinde okunuyor. 🤣

Bir varmış bir yokmuş. Bir zamanlar Berat isimli bir çocuk Minecraft oynarken kendine has yaratıcı bir nickname koymak istemiş. Ama bu öyle bir nickname olacaktı ki hiçbir anlamı olmayacak ve sadece ona özel olacaktı‚ düşündü taşındı uzun uğraşlar sonucunda "Lyrinx" ismini buldu ve bunun yanına da "35" ekledi. Ortaya daha önce hiç kimsenin aklına gelmediği mükemmel bir nickname çıktı: Lyrinx35! O gün bu gündür çoğu oyunda bu nicknameyi kullanırım. Farklı varyasyonları da var Lyrinx33‚ Lyrinx34‚ ya da sadece Lyrinx gibi gibi.... Hiçbir anlamı yok.

Solomon Kane filminden. Tabii o zaman küçük olduğum için okunduğu gibi yazılıyor zannediyordum ve Keynn koydum. Tabi sonrada düzeltmedim, bu hali iyi.

Geri
Yukarı