İsminizi kendiniz koyma hakkınız olsaydı ne koyardınız?

Elleme hocam orijinal ailenin koyduğu isim ile kalsın🙂
İki tarafın gönlü olur hocam. Şu ankinin yanına koymaktan söz ediyordum. Önceki ismi sildirmeyecektim. Onlar şu anki adımla seslenirler ben de yeni insanlara ben Mert diyebilirim rahatça. Şu anki ismim söylenişinden ötürü yanlış anlaşılıyor bazen. Ben alışkınım ama diğerlerinin böyle yapması rahatsız edici benim açımdan.

Selamünaleyküm hayırlı akşamlar kıymetli hocalarım. İsminizi kendiniz koyma hakkı verilseydi ne koyardınız?
Ben ismimin sonuna Ahmet koyardım, neden derseniz hangi Ahmet Efe isimli bir arkadaşım olduysa hep derslerine bağlı, çok ama çok çalışkanlardı🤨 Bu ismin özelliği bu herhalde, keşke benim de ismim böyle olsaydı bende belki üstün zekalı olurdum🙂
Adımdan memnunum.

Selamünaleyküm hayırlı akşamlar kıymetli hocalarım. İsminizi kendiniz koyma hakkı verilseydi ne koyardınız?
Ben ismimin sonuna Ahmet koyardım, neden derseniz hangi Ahmet Efe isimli bir arkadaşım olduysa hep derslerine bağlı, çok ama çok çalışkanlardı🤨 Bu ismin özelliği bu herhalde, keşke benim de ismim böyle olsaydı bende belki üstün zekalı olurdum🙂
Abdurrezak.
Çok havalı isim

Tam mafya babası ismi

Geri
Yukarı