İsminizi kendiniz koyma hakkınız olsaydı ne koyardınız?

Maya ya da Ceren olmasını çok isterdim. İsmimi Arapça olmasından, alfabenin son harfiyle başlamasından ve Türkiye'deki en yaygın isimlerden biri olmasından ötürü sevmiyorum. Belki ileride değiştiririm ismimi.

Cidden adımı "Sage" olarak bilen azımsanmayacak bir kitle var etrafımda. "Sage" diye falan çağırıyorlar hatta. Eski Sage main olmanın zararlı etkileri olsa gerek.

Arkadaşlar neden isminizi andy milx samely gibi gibi saçma saçma cringe şeyler koymak size daha yatkın geliyor? Arkadaşımın ismi o tarz bir şey olsa onun yerine ben ağlardım gece. Anime karakteri değiliz biz sakin olun bence: D

Türkçe bir isim koyabilirdim. Ama yine de ismimi Çöl Kaplanı "Fahrettin" Paşa'dan geldiği için seviyorum. (Oradan geldiğini biliyorum çünkü babamın dedesi, Fahrettin Paşa'yı tanıyormuş dedeme ve bana Fahrettin ismi koyuldu.) Neyse çok uzattım :D

Arkadaşlar neden isminizi andy milx samely gibi gibi saçma saçma cringe şeyler koymak size daha yatkın geliyor? Arkadaşımın ismi o tarz bir şey olsa onun yerine ben ağlardım gece. Anime karakteri değiliz biz sakin olun bence: D
Anime karakteri dediğin isimler japon isimleri yanlız.

Bir ara adını oyun karakteri koyacak bir arkadaş vardı. Luxana mı ne koyacakmış.. Allah akıl fikir versin böylelerine.

Selamünaleyküm hayırlı akşamlar kıymetli hocalarım. İsminizi kendiniz koyma hakkı verilseydi ne koyardınız?
Ben ismimin sonuna Ahmet koyardım, neden derseniz hangi Ahmet Efe isimli bir arkadaşım olduysa hep derslerine bağlı, çok ama çok çalışkanlardı🤨 bu ismin özelliği bu herhalde, keşke benim de ismim böyle olsaydı bende belki üstün zekalı olurdum🙂

Fatih Terim 🙂

Son düzenleme:

Geri
Yukarı