ISO dosyaları nasıl kurulur?

Batuhandn

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul / Türkiye
Program yüklerken ISO dosyasını açmak için çift tıkladım normal bir dosya gibi açıldı ondan sonra programı kurduktan sonra kapattım. Sonra bilgisayarın depolama kısmında CD-ROM diye bir sekme açıldı 5 GB'lik ve bilgisayarın hafızasını kullandığı için silmek istedim. Silemediğim zaman sağ tıklayıp çıkar dedim. Sizce şimdi kurulum dosyası silnmiş midir, yoksa başka bir yerde duruyor mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Program yüklerken ISO dosyasını açmak için çift tıkladım normal bir dosya gibi açıldı ondan sonra programı kurduktan sonra kapattım. Sonra bilgisayarın depolama kısmında CD-ROM diye bir sekme açıldı 5 GB'lik ve bilgisayarın hafızasını kullandığı için silmek istedim. Silemediğim zaman sağ tıklayıp çıkar dedim. Sizce şimdi kurulum dosyası silnmiş midir, yoksa başka bir yerde duruyor mudur?
Bilgisayarın hafızasından yemiyor o. Sanal disk. Onun dışında o dosyalar kaybolmuştur zaten. Ama ISO dosyası olduğu yerde duruyordur.

Silindi mi kaldı mı bilmiyorum fakat o şekilde kurulmuyor diye biliyorum ya belki kuruluyordur bilgim yok ama bu şekilde kurmanızı öneririm.
1. ci-yöntem Rufus indirib ISO dosyasını USB'ye yazıp BIOS menüden ayarları yapıp kurulum ekranına geçebilirsiniz.
2. ci-yöntem UltraISO diye bir program var bu programı YouTube üzerinden izleyin öğrenirsiniz daha sora size bir disk gelecek o diske girin setup.exe olması lazm onu açın anında kurulum ekranına geçersiniz oradan kurulum yapabilirsiniz. Ben bu şekilde yapıyorum.
5 dk falan sürüyor kurulum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı