ISO dosyaları nasıl kurulur?

Batuhandn

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul / Türkiye
Program yüklerken ISO dosyasını açmak için çift tıkladım normal bir dosya gibi açıldı ondan sonra programı kurduktan sonra kapattım. Sonra bilgisayarın depolama kısmında CD-ROM diye bir sekme açıldı 5 GB'lik ve bilgisayarın hafızasını kullandığı için silmek istedim. Silemediğim zaman sağ tıklayıp çıkar dedim. Sizce şimdi kurulum dosyası silnmiş midir, yoksa başka bir yerde duruyor mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkar dedikten sonra dosyayı çalıştırdığınız yerden silmeniz gerekiyor.

Bilgisayarın hafızasından yemiyor o. Sanal disk. Onun dışında o dosyalar kaybolmuştur zaten. Ama ISO dosyası olduğu yerde duruyordur.

Silindi mi kaldı mı bilmiyorum fakat o şekilde kurulmuyor diye biliyorum ya belki kuruluyordur bilgim yok ama bu şekilde kurmanızı öneririm.
1. ci-yöntem Rufus indirib ISO dosyasını USB'ye yazıp BIOS menüden ayarları yapıp kurulum ekranına geçebilirsiniz.
2. ci-yöntem UltraISO diye bir program var bu programı YouTube üzerinden izleyin öğrenirsiniz daha sora size bir disk gelecek o diske girin setup.exe olması lazm onu açın anında kurulum ekranına geçersiniz oradan kurulum yapabilirsiniz. Ben bu şekilde yapıyorum.
5 dk falan sürüyor kurulum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. ci-yöntem Rufus indirib ISO dosyasını USB'ye yazıp BIOS menüden ayarları yapıp kurulum ekranına geçebilirsiniz.
Ben format atmayacağım.

temp'te kalıyormuş Rar$ diye başlıyor yeni gördüm bende şimdi. (Bazen masaüstünde de kalabiliyor.)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…